top of page
prvky na web 24.png
  • martinameriacova

Zbierka básní /Nechávam tu seba/

Nebojte sa snívať . . . pretože to, čo si skutočne viete predstaviť. To aj dosiahnete. .Vydať knižku bol môj sen. Vždy som tvrdila, že prvá bude zbierka básní. S myšlienkou, že na tomto svete chcem nechať kus seba. A dnes som vďačná, že mám okolo seba ľudí, ktorí ma v tom podporili a pomohli mi to dotiahnuť do úspešného konca.


Knižka Nechávam tu seba je zbierkou básní, pre všetkých, ktorí veria v krajšie zajtrajšky včerajších nocí, rovnako ako ja. Pre tých, ktorí cítia život, milujú celým srdcom a smejú sa na plné hrdlo.

krst knihy 2017

A keby ste sa pýtali o čom tie básne sú, neexistuje správna odpoveď... Každý nech hľadá svoj vlastný príbeh. O tom poézia je. . . :-)Ďakujem všetkým, ktorí čítajú. Čítať budú. Pretože aj vďaka vám zostáva poézia večnou.

Objednať si ju môžeš prostredníctvom emailu.

Správy od vás... "Milá Martina, úžasne krásne píšeš, nie ľahko, ale s pôvabom, báseň Každý v sebe má je krásna, plná odvahy, lásky a nekonečného smútku v jej závere. Želám Ti lásku pre tvoj život." "Zbierka básní od Martinky Meriačovej - čítam si viac krát dookola básne z tejto knižky. Sú krásne, sú iné, než na aké sme boli zvyknutí my "postarší". Sú moderné a predsa vystihujú veľa o živote. Pritom sú krehké... napr. Slepá ulička... Kráčame tmou, ulicami snov našich sŕdc a jediné čo chceme, je nájsť cestu...k sebe? Ten otáznik tam nie je náhodou."

Viac sa dočítate na: www.meriacova.blog.sme.sk, kde už desať rokov prispievam svojou tvorbou poézie a prózy.

@nechavam_tu_seba

66 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page